Adjust the font size:     Reset ↕

Jak přistoupit k připomínkám?

Rádi bychom abyste se do oponentury vize pořádně opřeli. Je pro nás důležité vědět, zda jsou námi navržené body součástí vaší každodenní skautské reality. Chceme znát váš názor na to, jaká témata má VIZE CAPUT REGNI obsahovat. Oceníme, pokud nám pomůžete s formulací nových bodů nebo připojíte komentáře k těm stávajícím. Všechny potřebné instrukce naleznete na www.vize.skauting.cz. Komentovat můžete buď jako jednotlivci, nebo jako oddílový tým. Budeme velmi rádi, pokud na vaší střediskové či okresní radě vyčleníte 30 minut na oponenturu VIZE. Rádi bychom, abyste k připomínkám přistoupili pozitivně a aktivně. Každý nedostatek prosím podrobně popište za nejasnou formulaci prosím vymyslete náhradní. Svou kritiku konkrétní teze obohaťte návrhem na změnu. Buďte struční a komentáře důkladně promýšlejte.